Světec - pravděpodobně sv. Štěpán
dřevo, řezané, ztmavlá polychromie, střední Evropa, 2. třetina 18. století, výška 60 cm, lehce poškozeno - chybí prsty, poškozená polychromie (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
28.05.2016 - 15:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |